Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12138000A04355
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 12138000A04355 Top Cover Assy
Item:
#1502017
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 12138000A04355 |
| Manufacturer Part # | 12138000A04355 |
| Height | 3.5" |
| Width | 17.5" |
| Depth | 16" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 12138000A04355 Top Cover Assy