Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 12932000000583 Freezer Basket Hmcf5b3/hmcf5w3
Item:
#1500693
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 12932000000583 |
| Manufacturer Part # | 12932000000583 |
| Height | 1.6" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 12932000000583 Freezer Basket Hmcf5b3/hmcf5w3
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 12932000000583 Freezer Basket Hmcf5b3/hmcf5w3
