Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12932000000604
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 12932000000604 Divider (hmcf5w3/hmcf7w3)
Item:
#1502046
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 12932000000604 |
| Manufacturer Part # | 12932000000604 |
| Height | 0.3" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 16.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 12932000000604 Divider (hmcf5w3/hmcf7w3)
$39.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 12932000000604 Divider (hmcf5w3/hmcf7w3)