Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 12938000003461
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 12938000003461 Suspension Assy (mcstcw09w1/09
Item:
#1502118
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 12938000003461 |
| Manufacturer Part # | 12938000003461 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 17" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 12938000003461 Suspension Assy (mcstcw09w1/09
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 12938000003461 Suspension Assy (mcstcw09w1/09