Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 17138000006368
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 17138000006368 Power Pcb (mcstc16w2/21w2)
Item:
#1500699
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 17138000006368 |
| Manufacturer Part # | 17138000006368 |
| Height | 1.45" |
| Width | 7.05" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 17138000006368 Power Pcb (mcstc16w2/21w2)
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 17138000006368 Power Pcb (mcstc16w2/21w2)