Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 17317000A50138
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 17317000A50138 Remote Control (mcrac6kewm/8ke
Item:
#1502055
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 17317000A50138 |
| Manufacturer Part # | 17317000A50138 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 17317000A50138 Remote Control (mcrac6kewm/8ke
$54.27
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 17317000A50138 Remote Control (mcrac6kewm/8ke