Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 17438100000707
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 17438100000707 Fan Flange Assy (mcscwd27w5)
Item:
#1502062
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 17438100000707 |
| Manufacturer Part # | 17438100000707 |
| Height | 6" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 17438100000707 Fan Flange Assy (mcscwd27w5)
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 17438100000707 Fan Flange Assy (mcscwd27w5)