Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 1851700201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 1851700201 Evaporator Temp. Sensor (ewc
Item:
#1502152
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 1851700201 |
| Manufacturer Part # | 1851700201 |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 1851700201 Evaporator Temp. Sensor (ewc
$76.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 1851700201 Evaporator Temp. Sensor (ewc