Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20061368
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 20061368 T Stat (hmdr310we/be/se)
Item:
#1502082
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 20061368 |
| Manufacturer Part # | 20061368 |
| Height | 2" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 20061368 T Stat (hmdr310we/be/se)