Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20120080053
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 20120080053 Door Hinge Assy (hmdr310we/be/
Item:
#1502162
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 20120080053 |
| Manufacturer Part # | 20120080053 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 20120080053 Door Hinge Assy (hmdr310we/be/
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 20120080053 Door Hinge Assy (hmdr310we/be/