Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 20122040250
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 20122040250 Crisper Drawer (hmdr310we/be/s
Item:
#1502089
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 20122040250 |
| Manufacturer Part # | 20122040250 |
| Height | 7" |
| Width | 6" |
| Depth | 14" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 20122040250 Crisper Drawer (hmdr310we/be/s
$57.02
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 20122040250 Crisper Drawer (hmdr310we/be/s

