Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2207200149
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 2207200149 Top Cover (hmuf6we)
Item:
#1502184
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 2207200149 |
| Manufacturer Part # | 2207200149 |
| Height | 2" |
| Width | 22" |
| Depth | 22" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 2207200149 Top Cover (hmuf6we)
$108.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 2207200149 Top Cover (hmuf6we)