Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 2500700006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 2500700006 Defrost Heater (hmdr1000be/we)
Item:
#1502527
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 2500700006 |
| Manufacturer Part # | 2500700006 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 2500700006 Defrost Heater (hmdr1000be/we)
$59.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 2500700006 Defrost Heater (hmdr1000be/we)
