Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 263600500001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 263600500001 Lamp (mcm995kb/ Hmm1611st/mcm15
Item:
#1502538
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 263600500001 |
| Manufacturer Part # | 263600500001 |
| Height | 2.4" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 263600500001 Lamp (mcm995kb/ Hmm1611st/mcm15
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 263600500001 Lamp (mcm995kb/ Hmm1611st/mcm15