Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 302130202
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 302130202 Burner Pilot Ng (mccgf40/50/70
Item:
#1503029
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 302130202 |
| Manufacturer Part # | 302130202 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 2.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 302130202 Burner Pilot Ng (mccgf40/50/70
$27.13
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 302130202 Burner Pilot Ng (mccgf40/50/70