Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 30403000009
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 30403000009 Burner Cap (mcsctg24s/mcsrg24s
Item:
#1502557
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 30403000009 |
| Manufacturer Part # | 30403000009 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 30403000009 Burner Cap (mcsctg24s/mcsrg24s
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 30403000009 Burner Cap (mcsctg24s/mcsrg24s