Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 312240100141
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 312240100141 Door Seal/gasket Refrigerator
Item:
#1502593
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 312240100141 |
| Manufacturer Part # | 312240100141 |
| Height | 3.1" |
| Width | 12.55" |
| Depth | 19.9" |
| Weight | 2.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 312240100141 Door Seal/gasket Refrigerator
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 312240100141 Door Seal/gasket Refrigerator