Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 37050533
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 37050533 Upper Basket Assembly
Item:
#1502676
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 37050533 |
| Manufacturer Part # | 37050533 |
| Height | 6" |
| Width | 21" |
| Depth | 22" |
| Weight | 1.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 37050533 Upper Basket Assembly