Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 47009 Shelf Tag
Item:
#1502698
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 47009 |
| Manufacturer Part # | 47009 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 47009 Shelf Tag
$21.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 47009 Shelf Tag