Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 502301010084
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 502301010084 Main Pcb (hvdr1040w/b/s)
Item:
#1502708
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 502301010084 |
| Manufacturer Part # | 502301010084 |
| Height | 1.85" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 502301010084 Main Pcb (hvdr1040w/b/s)
