Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 50240401000Q Fan Motor (hvdr1040w/b/s)
Item:
#1502767
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 50240401000Q |
| Manufacturer Part # | 50240401000Q |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 50240401000Q Fan Motor (hvdr1040w/b/s)
$95.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 50240401000Q Fan Motor (hvdr1040w/b/s)
