Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 651920022000-00 Switch Membrane (mcd1310st)
Item:
#1502827
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 651920022000-00 |
| Manufacturer Part # | 651920022000-00 |
| Height | 0.15" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 651920022000-00 Switch Membrane (mcd1310st)
$65.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 651920022000-00 Switch Membrane (mcd1310st)