Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 7222038471 Sealing Gasket (red)
Item:
#1502831
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 7222038471 |
| Manufacturer Part # | 7222038471 |
| Height | 0.7" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 9.35" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef 7222038471 Sealing Gasket (red)
$14.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 7222038471 Sealing Gasket (red)