Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 806020130003
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef 806020130003 T Stat (mcuf3w2)
Item:
#1502843
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | 806020130003 |
| Manufacturer Part # | 806020130003 |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef 806020130003 T Stat (mcuf3w2)