Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef B57-120 Motor Protector (mcwbc24dst)
Item:
#1502443
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | B57-120 |
| Manufacturer Part # | B57-120 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.55" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef B57-120 Motor Protector (mcwbc24dst)
$32.22
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef B57-120 Motor Protector (mcwbc24dst)
