Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other BC70.2-1-6
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef BC70.2-1-6 Door Seal (mcar240se)
Item:
#1502849
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | BC70.2-1-6 |
| Manufacturer Part # | BC70.2-1-6 |
| Height | 2.25" |
| Width | 7.25" |
| Depth | 18.1" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef BC70.2-1-6 Door Seal (mcar240se)