Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other C0507.2.4/W
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef C0507.2.4/W Freezer Seal (mcbr1010w/wef)
Item:
#1502852
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | C0507.2.4/W |
| Manufacturer Part # | C0507.2.4/W |
| Height | 3.4" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 18.35" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef C0507.2.4/W Freezer Seal (mcbr1010w/wef)
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef C0507.2.4/W Freezer Seal (mcbr1010w/wef)