Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other D155TDIP05-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef D155TDIP05-01 Lamp Cover (44dz)
Item:
#1502859
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | D155TDIP05-01 |
| Manufacturer Part # | D155TDIP05-01 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 15 lbs |
| Weight | 15 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef D155TDIP05-01 Lamp Cover (44dz)