Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other GE8200021588
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef GE8200021588 Inner Pot (mcsmc6b)
Item:
#1502863
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | GE8200021588 |
| Manufacturer Part # | GE8200021588 |
| Height | 7.3" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 2.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef GE8200021588 Inner Pot (mcsmc6b)
$24.05
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef GE8200021588 Inner Pot (mcsmc6b)