Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef GYJSL4781101B Door Lock Base (mcsdry1s/15w/3
Item:
#1502868
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | GYJSL4781101B |
| Manufacturer Part # | GYJSL4781101B |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef GYJSL4781101B Door Lock Base (mcsdry1s/15w/3
$13.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef GYJSL4781101B Door Lock Base (mcsdry1s/15w/3
