Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef GYJWJ4680211B Spring For Belt Tensioner Whee
Item:
#1502323
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | GYJWJ4680211B |
| Manufacturer Part # | GYJWJ4680211B |
| Height | 0.45" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef GYJWJ4680211B Spring For Belt Tensioner Whee
$21.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef GYJWJ4680211B Spring For Belt Tensioner Whee