Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other MCUF3S2-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef MCUF3S2-01 Door Assy
Item:
#1502884
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | MCUF3S2-01 |
| Manufacturer Part # | MCUF3S2-01 |
| Height | 5" |
| Width | 24" |
| Depth | 36" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef MCUF3S2-01 Door Assy
$108.65
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef MCUF3S2-01 Door Assy