Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other P211
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef P211 Lid Np2r Pt Large Lid
Item:
#1502449
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | P211 |
| Manufacturer Part # | P211 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 36.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef P211 Lid Np2r Pt Large Lid
$271.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef P211 Lid Np2r Pt Large Lid