Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other R01080217000
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magic Chef R01080217000 Drain Cap
Item:
#1838113
Technical details
| Manufacturer | Magic Chef |
|---|---|
| Model Number | R01080217000 |
| Manufacturer Part # | R01080217000 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magic Chef R01080217000 Drain Cap
$10.81
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magic Chef R01080217000 Drain Cap