$36.78
$46.37
Compare Price
You save
$9.59
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2A-1318201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 2A-1318201 Orifice Extra Long #49
Item:
#1502948
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2A-1318201 |
| Manufacturer Part # | 2A-1318201 |
| Height | 2.35" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 2A-1318201 Orifice Extra Long #49
$36.78
$46.37
You save
$9.59
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2A-1318201 Orifice Extra Long #49
