Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2E-B6794002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 2E-B6794002 Wrg Control Single Mkh
Item:
#1503040
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2E-B6794002 |
| Manufacturer Part # | 2E-B6794002 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.75" |
| Depth | 8.3" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 2E-B6794002 Wrg Control Single Mkh
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2E-B6794002 Wrg Control Single Mkh