Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2K-60205002
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 2K-60205002 Tbg Flx W/ftg 19" Tu.375
Item:
#1502330
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2K-60205002 |
| Manufacturer Part # | 2K-60205002 |
| Height | 3.25" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 18.35" |
| Weight | 0.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 2K-60205002 Tbg Flx W/ftg 19" Tu.375
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2K-60205002 Tbg Flx W/ftg 19" Tu.375