$108.86
$137.27
Compare Price
You save
$28.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2V1561901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 2V1561901 Bnr Rnr Tu Lh Mkg
Item:
#1187516
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2V1561901 |
| Manufacturer Part # | 2V1561901 |
| Height | 1.9" |
| Width | 4.25" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 2V1561901 Bnr Rnr Tu Lh Mkg
$108.86
$137.27
You save
$28.41
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2V1561901 Bnr Rnr Tu Lh Mkg



