$8.69
$10.22
Compare Price
You save
$1.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 3501-0983201 Knob Pilot Valve
Item:
#1134496
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 3501-0983201 |
| Manufacturer Part # | 3501-0983201 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 3501-0983201 Knob Pilot Valve
$8.69
$10.22
You save
$1.53
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 3501-0983201 Indicator 1-15/16" Dia Maroon 1/4" D-stem Flat Down, "on/off", Magikitchn Rmb-(648 672)

