Free Shipping
Free Shipping
$2,399.03
$3,025.00
Compare Price
You save
$625.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 3616-0511800
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 3616-0511800 Magigriddle S/rmb48 648 672l/r
Item:
#1503072
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 3616-0511800 |
| Manufacturer Part # | 3616-0511800 |
| Height | 4.75" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 5.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 3616-0511800 Magigriddle S/rmb48 648 672l/r
$2,399.03
$3,025.00
You save
$625.97
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 3616-0511800 Magigriddle S/rmb48 648 672l/r