Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 3912-1186400
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 3912-1186400 Top Grid 15 Hvy Duty Lp Aga
Item:
#1252897
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 3912-1186400 |
| Manufacturer Part # | 3912-1186400 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 3912-1186400 Top Grid 15 Hvy Duty Lp Aga
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 3912-1186400 Top Grid 15 Hvy Duty Lp Aga