$1,219.27
$1,956.70
Compare Price
You save
$737.43
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 5108-1091401 Grid Top Center M# 624 660
Item:
#1134648
10+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 5108-1091401 |
| Manufacturer Part # | 5108-1091401 |
| Height | 1" |
| Width | 21" |
| Depth | 27" |
| Weight | 44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Magikitch'N 5108-1091401 Grid Top Center M# 624 660
$1,219.27
$1,956.70
You save
$737.43
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 5108-1091401 Length 24 3/4", 629 Mm, Width 20 3/4", 527 Mm, 13 5/8" Handle, 346 Mm Handle

