Free Shipping
Free Shipping
$1,768.41
$2,081.19
Compare Price
You save
$312.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 51081091402
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 51081091402 W/a Top Grd Std Std 630
Item:
#1243489
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 51081091402 |
| Manufacturer Part # | 51081091402 |
| Height | 1" |
| Width | 27" |
| Depth | 27.25" |
| Weight | 53.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 51081091402 W/a Top Grd Std Std 630
$1,768.41
$2,081.19
You save
$312.78
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 51081091402 W/a Top Grd Std Std 630