Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 51091272302
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 51091272302 W/a Coal Rk 630
Item:
#1243753
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 51091272302 |
| Manufacturer Part # | 51091272302 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 51091272302 W/a Coal Rk 630