$192.29
$226.31
Compare Price
You save
$34.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Star Mfg .
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 5199-1125501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 5199-1125501 W/a Rnr Tu 624
Item:
#1252905
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 5199-1125501 |
| Manufacturer Part # | 5199-1125501 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 5199-1125501 W/a Rnr Tu 624
$192.29
$226.31
You save
$34.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 5199-1125501 W/a Rnr Tu 624

