$704.25
$888.00
Compare Price
You save
$183.75
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 5225-1539704-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 5225-1539704-C C/a Cab Bk Rem With Flue Mkg60
Item:
#1502977
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 5225-1539704-C |
| Manufacturer Part # | 5225-1539704-C |
| Height | 9" |
| Width | 28" |
| Depth | 64" |
| Weight | 13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 5225-1539704-C C/a Cab Bk Rem With Flue Mkg60
$704.25
$888.00
You save
$183.75
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 5225-1539704-C C/a Cab Bk Rem With Flue Mkg60