$157.16
$252.20
Compare Price
You save
$95.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
In Stock
Popular item. Over 100 sold recently. Ships fast when you order.
Delivery to: by .
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N -5425-1515001
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N -5425-1515001 Radiant Cast Iron
Item:
#1135110
100+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | -5425-1515001 |
| Manufacturer Part # | -5425-1515001 |
| Height | 0.61" |
| Width | 0.86" |
| Depth | 8.66" |
| Weight | 19.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Magikitch'N -5425-1515001 Radiant Cast Iron
$157.16
$252.20
You save
$95.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N -5425-1515001 22" Long 3-3/8" Wide 1-5/8" High, Magikitchn

