$133.40
$157.00
Compare Price
You save
$23.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60068303
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 60068303 O Ring
Item:
#1132497
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60068303 |
| Manufacturer Part # | 60068303 |
| Height | 0.25" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 60068303 O Ring
$133.40
$157.00
You save
$23.60
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60068303 Color White, Material Nylon, Inner Diameter 3", 76 Mm, Outer Diameter 3 1/4", 83 Mm

