Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60115501
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 60115501 Eterna Cartidge Hot Assy
Item:
#1146599
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60115501 |
| Manufacturer Part # | 60115501 |
| Height | 6.88" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60115501 Eterna Cartridge Hot Stem Assembly., , Fits T&s Models, , B-0105 B-0143 B-0512 B-0512-0101-cv B-2297

