$638.14
$751.00
Compare Price
You save
$112.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60133503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 60133503 Tape 50w 120v 1/2x72 Htr
Item:
#1146641
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60133503 |
| Manufacturer Part # | 60133503 |
| Height | 4.15" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 60133503 Tape 50w 120v 1/2x72 Htr
$638.14
$751.00
You save
$112.86
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60133503 Tape 50w 120v 1/2x72 Htr



